EVO series 60mm

Elektronické budíky ve velikosti 60mm s unikátním LCD displejem, programovatelná funkce varování a maximum s možností přepnutí barvy červená/modrá/zelená/bílá.

Tlak turba (boost) 60mm EVO series

Elektronický budík Prosport EVO pro měření tlaku turba s unikátním LCD displayem o průměru 60mm. Tento budík se vyznačuje velmi dobrou čitelností zobrazovaných údajů i za přímého slunečního světla a velmi vysokou přesností měření.

2 790 Kč Cena:

Teplota vody (water temp) 60mm EVO series

Elektronický budík Prosport EVO pro měření teploty vody s unikátním LCD displayem o průměru 60mm. Tento budík se vyznačuje velmi dobrou čitelností zobrazovaných údajů i za přímého slunečního světla a velmi vysokou přesností měření.

2 490 Kč Cena:

Teplota oleje (oil temp) 60mm EVO series

Elektronický budík Prosport EVO pro měření teploty oleje s unikátním LCD displayem o průměru 60mm. Tento budík se vyznačuje velmi dobrou čitelností zobrazovaných údajů i za přímého slunečního světla a velmi vysokou přesností měření.

2 490 Kč Cena:

Tlak oleje (oil pressure) 60mm EVO series

Elektronický budík Prosport EVO pro měření tlaku oleje s unikátním LCD displayem o průměru 60mm. Tento budík se vyznačuje velmi dobrou čitelností zobrazovaných údajů i za přímého slunečního světla a velmi vysokou přesností měření.

2 990 Kč Cena:

Tlak paliva (fuel pressure) 60mm EVO series

Elektronický budík Prosport EVO pro měření tlaku paliva s unikátním LCD displayem o průměru 60mm. Tento budík se vyznačuje velmi dobrou čitelností zobrazovaných údajů i za přímého slunečního světla a velmi vysokou přesností měření.

2 990 Kč Cena:

Teplota výfukových plynů (exhaust gas temp) 60mm EVO series

Elektronický budík Prosport EVO pro měření teploty výfukových plynů s unikátním LCD displayem o průměru 60mm. Tento budík se vyznačuje velmi dobrou čitelností zobrazovaných údajů i za přímého slunečního světla a velmi vysokou přesností měření.

3 290 Kč Cena:

Voltmetr (volt) 60mm EVO series

Elektronický budík Prosport EVO pro měření napěti s unikátním LCD displayem o průměru 60mm. Tento budík se vyznačuje velmi dobrou čitelností zobrazovaných údajů i za přímého slunečního světla a velmi vysokou přesností měření.

2 190 Kč Cena:

Otáčkoměr (tachometer) 60mm EVO series

Elektronický budík Prosport EVO pro měření otáček motoru s unikátním LCD displayem o průměru 60mm. Tento budík se vyznačuje velmi dobrou čitelností zobrazovaných údajů i za přímého slunečního světla a velmi vysokou přesností měření.

2 290 Kč Cena:

Poměr vzduch/palivo (air/fuel ratio) 60mm EVO series

Elektronický budík Prosport EVO pro měření poměru vzduch/palivo s unikátním LCD displayem o průměru 60mm. Tento budík se vyznačuje velmi dobrou čitelností zobrazovaných údajů i za přímého slunečního světla a velmi vysokou přesností měření.

2 390 Kč Cena:

Širokopásmá lambda poměr vzduch/palivo (wideband air/fuel ratio) 60mm EVO series

Elektronický budík Prosport EVO širokopásmá lambda pro měření poměru vzduch/palivo o průměru 60mm, LCD display. Programovatelné funkce varování (warning) a maximum (peak).

5 890 Kč Cena: